Kancelaria adwokat Jacek Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni.


Nasza kancelaraia jest jedną z pierwszych, które rozpoczeły prowadzenie spraw frankowiczów. Kancelaria ściśle wyspecjalizowana w sprawach tzw. kredytów frankowych świadcząca pomoc prawną na terenie całego kraju. Podczas naszej pracy przeanalizowaliśmy dokładnie umowy wszystkich banków, które udzielały tzw. kredytów we frankach.

Oddajemy to narządze za darmo, żeby pomogło jak największej liczbie osób


W celu bezpłatnego szerzenia wiedzy o problematyce kredytów frankowych, na podstawie wieloletniego doświadczenia, stworzyliśmy innowacyjne, pierwsze na rynku narzędzie, które pozwala każdemu posiadaczowi kredytu frankowego szybko i bezpłatnie sprawdzić czy jego umowa posiada zapisy niedozwolone.

Umowy kredytów frankowych to jednak skomplikowane dokumenty i nawet najlepszy system oparty na sztucznej inteligencji nie zastąpi pracy doświadczonego prawnika. Ponadto należy pamiętać, że każda sprawa przed podjęciem decyzji o złożeniu pozwu wymaga wieloaspektowej analizy a ustalenie czy w danej umowie są klauzule niedozwolone jest tylko jej częścią.

Wykrywanie nieprawidłowych zapisów nigdy nie było tak dostępne.


Z naszych testów wynika, że narzędzie bez pomyłek dokonuje analizy przeszło 95% dokumentów. Wyniki narzędzia należy traktować jako poglądowe i zawsze wymagające weryfikacji prawnika.


 

Dla wszystkich zainteresowanych nasza kancelaria udostępnia także możliwość bezpłatnej analizy prawnej sytuacji - szczegóły pod linkiem:

https://www.sprawy-przeciwko-bankom.pl/zlec-analize-umowy-kredytu-chf/

Zapraszamy także do skorzystania z innego narzędzia stworzonego przez nas - www.kalkulatorfrankowicza.pl. Kalkulator frankowicza to narzędzie dzięki, któremu obliczysz ile możesz odzyskać pozywając bank.